MUTAI CMTB1LE-63 4P Mea Hoʻopau Kaapuni i Hoʻohana ʻia i kēia manawa RCBO
Nā kikoʻī huahana
Hiki i ka CMTB1LE-63 Residual Current Operated Circuit Breaker ke pale i nā kānaka a me ka mana mai ka haʻalulu uila, ka pōʻai pōkole, nā hewa overload. Hoʻohana nui ʻia ka RCBO i nā hale kalepa a me nā hale noho,
Ua kūlike ia me ke kūlana o IEC61009-1.
| Inoa huahana | Mea haki kaapuni i hana ʻia e ke au hou |
| Kumu Hoʻohālike Helu. | CMTB1LE-63 4P |
| Kūlana Maʻamau | IEC61009-1 |
| Kuhi ʻia i kēia manawa I loko (A) | 1/2/3/4/5/6/8/10/13/16/20/25/32/40/50/63A |
| Nā Polani | 4P |
| Ue (V) ka uila i helu ʻia | 400V |
| Alapine i helu ʻia | AC 50/60Hz |
| Ka mana kaapuni pōkole i helu ʻia ʻo Icn | 3000A/4500A/6000A |
| Uimp ka uila kū i ka impulse i helu ʻia | 4000V |
| Mahana ambient | -20℃~+40℃ |
| ʻAno o ka hoʻokuʻu koke ʻana | C a i ʻole D |
| Ka helu o ke koena o ka hana i loko | 30mA, 50mA, 75mA, 100mA |
Piʻo
Ka hoʻolālā a me ke ana o ke kau ʻana (mm)
Pōmaikaʻi
1. Palekana o ke au pōkole a me ke au overload
2. Palekana mai nā haʻalulu uila: ʻIke kahi mea haki kaapuni o ke au i koe a hoʻopau i nā hewa uila i hoʻokumu ʻia e ka leakahe o ke au i ka honua, e pale ana i nā haʻalulu uila a me ka uila.
3. Ka manawa pane wikiwiki: Ua hoʻolālā ʻia kēia mau mea haki e lele koke, pinepine i loko o kahi hapa o kekona, ke ʻike ʻia kahi hewa uila.
Nā Polani
Noi
He ʻoihana nā mea haki kaapuni MCB Miniature a hoʻohana nui ʻia i ke kūkulu ʻana, ka hale noho, nā noi ʻoihana, ka hoʻoili mana uila.
ʻO kekahi poʻe
Ka hoʻopili ʻana
1 pcs no kēlā me kēia pahu o loko, 20 pcs no kēlā me kēia pahu o waho.
Ana no kēlā me kēia pahu waho: 41 * 21.5 * 41.5 kenimika
Mākeke Nui
He mea nui ko MUTAI Electric i ka lawelawe ʻana i nā mākeke ma ka Hikina Waena, ʻApelika, ʻAsia Hema Hikina, ʻAmelika Hema, a me Rusia... etc.
No ke aha e koho ai iā mākou
Kelepona: +86 18066376807
E-mail: ellen.zheng@mutaiele.com












