MUTAI CMTB1LE-63 3P Mea Hoʻopau Kaapuni i Hoʻohana ʻia i kēia manawa RCBO
Nā kikoʻī huahana
ʻO kahi mea haki kaapuni au koena me ka pale overcurrent (RCBO) he mea palekana uila e hoʻohui i nā hana o kahi mea haki au koena (RCD) a me kahi mea haki kaapuni miniature (MCB) i loko o hoʻokahi ʻāpana.
Hiki i ka CMTB1LE-63 Residual Current Operated Circuit Breaker ke pale i nā kānaka a me ka mana mai ka haʻalulu uila, ka pōʻai pōkole, nā hewa overload. Hoʻohana nui ʻia ka RCBO i nā hale kalepa a me nā hale noho. Kūlike ia me ke kūlana o IEC61009-1.
| Inoa huahana | Mea haki kaapuni i hana ʻia e ke koena o kēia manawa RCBO |
| Kumu Hoʻohālike Helu. | CMTB1LE-63 3P |
| Kūlana Maʻamau | IEC61009-1 |
| Kuhi ʻia i kēia manawa I loko (A) | 1/2/3/4/5/6/8/10/13/16/20/25/32/40/50/63A |
| Nā Polani | 3P |
| Ue (V) ka uila i helu ʻia | 400V |
| Alapine i helu ʻia | AC 50/60Hz |
| Ka mana kaapuni pōkole i helu ʻia ʻo Icn | 3000A/4500A/6000A |
| Uimp ka uila kū i ka impulse i helu ʻia | 4000V |
| Mahana ambient | -20℃~+40℃ |
| ʻAno o ka hoʻokuʻu koke ʻana | CD |
| Ka helu o ke koena o ka hana i loko | 30mA, 50mA, 75mA, 100mA |
Piʻo
Ka hoʻolālā a me ke ana o ke kau ʻana (mm)
Pōmaikaʻi
1. Palekana o nā kaapuni e kūʻē i ke au pōkole, ke au nui a me ka pale ʻana i ka leakage honua
2. Maʻalahi e hoʻouka: ʻO ka maʻamau, he liʻiliʻi a maʻalahi hoʻi e hoʻouka nā RCBO, e kūpono ai no ka hoʻohana ʻana ma nā wahi liʻiliʻi a i ʻole nā wahi paʻa.
Nā Polani
Noi
He ʻoihana nā mea haki kaapuni MCB Miniature a hoʻohana nui ʻia i ke kūkulu ʻana, ka hale noho, nā noi ʻoihana, ka hoʻoili mana uila.
ʻO kekahi poʻe
Ka hoʻopili ʻana
2 pcs no kēlā me kēia pahu o loko, 40 pcs no kēlā me kēia pahu o waho.
Ana no kēlā me kēia pahu waho: 41 * 21.5 * 41.5 kenimika
Mākeke Nui
Ke nānā aku nei ʻo MUTAI Electric ma ka Hikina Waena, ʻApelika, ʻAsia Hema Hikina, ʻAmelika Hema, ka mākeke Rusia.
No ke aha e koho ai iā mākou
Kelepona: +86 18066376807
E-mail: ellen.zheng@mutaiele.com













