MUTAI CMTB1LE-63 2P Mea Hoʻopau Kaapuni i Hoʻohana ʻia i kēia manawa RCBO
Nā kikoʻī huahana
Mālama ka RCBO i nā pōʻino o ka haʻalulu uila a me nā ahi i hoʻokumu ʻia e nā hewa o ka honua a me nā kahe nui. ʻIke a hoʻopau ia i nā leaka o ke au i ka honua, i ʻike nui ʻia ʻo nā kahe koena, hiki ke hana ma muli o ka uea hewa, ka insulation i hōʻino ʻia, a i ʻole nā lako uila hewa. Eia kekahi, pale pū ia i nā kahe nui, hiki ke hana ʻia e nā kaapuni pōkole a i ʻole nā kaapuni i hoʻouka nui ʻia.
Hoʻohana pinepine ʻia nā RCBO i nā hale noho a me nā hale kalepa, a me nā noi ʻoihana. He mea pono loa lākou i nā kūlana kahi e pono ai ka palekana kaapuni pilikino, e like me nā lumi kuke, nā lumi ʻauʻau, a me nā wahi ʻē aʻe kahi e pili ai nā lako uila me ka wai.
| Inoa huahana | Mea haki kaapuni i hana ʻia e ke koena o kēia manawa RCBO |
| Kumu Hoʻohālike Helu. | CMTB1LE-63 2P |
| Kūlana Maʻamau | IEC61009-1 |
| Kuhi ʻia i kēia manawa I loko (A) | 1/2/3/4/5/6/8/10/13/16/20/25/32/40/50/63A |
| Nā Polani | 2P |
| Ue (V) ka uila i helu ʻia | 230V |
| Alapine i helu ʻia | AC 50/60Hz |
| Ka mana kaapuni pōkole i helu ʻia ʻo Icn | 3000A/4500A/6000A |
| Uimp ka uila kū i ka impulse i helu ʻia | 4000V |
| Mahana ambient | -20℃~+40℃ |
| ʻAno o ka hoʻokuʻu koke ʻana | CD |
| Ka helu o ke koena o ka hana i loko | 30mA, 50mA, 75mA, 100mA |
Piʻo
Ka hoʻolālā a me ke ana o ke kau ʻana (mm)
Pōmaikaʻi
1. Palekana o nā kaapuni e kūʻē i ke au pōkole
2. Palekana o nā kaapuni e kūʻē i ke au overload
3. Palekana o ka pale ʻana i ka leakage honua
Nā Polani
Noi
Hoʻohana nui ʻia ka MCB i ke kūkulu ʻana, ka hale noho, nā noi ʻoihana, a me ka hoʻoili mana uila.
ʻO kekahi poʻe
Ka hoʻopili ʻana
3 pcs no kēlā me kēia pahu o loko, 60 pcs no kēlā me kēia pahu o waho.
Ana no kēlā me kēia pahu waho: 41 * 21.5 * 41.5 kenimika
Mākeke Nui
Hikina Waena, ʻApelika, Hikina Hema ʻAsia, ʻAmelika Hema, Rusia Market... etc
Kelepona: +86 18066376807
E-mail: ellen.zheng@mutaiele.com












