ʻO Mutai CMTB1-63 3P MCB Miniature Circuit Breaker
Nā kikoʻī huahana
Hiki i ka mea haki kaapuni liʻiliʻi CMTB1-63 ke pale i ka hāmeʻa mai ka pōkole pōkole a me ka overload, hiki ke hoʻohana ʻia no ka hoʻoili pinepine ʻole a me ka hoʻololi ʻana o ka ʻōnaehana mana. He ʻōnaehana holomua ka MCB, hilinaʻi ka hana, kiʻekiʻe ka hiki ke haki, nani ke ʻano a pēlā aku. Hana ʻia ka pūpū a me nā ʻāpana mai nā mea e hāʻawi ana i ke kūpaʻa hopena a me nā waiwai pale ahi ikaika.
| Inoa huahana | Mea haki kaapuni liʻiliʻi MCB |
| Kumu Hoʻohālike NO. | CMTB1-63 3P |
| Kūlana Maʻamau | IEC60898-1 |
| Palapala hōʻoia | CE |
| Kuhi ʻia i kēia manawa I loko (A) | 1/2/3/4/5/6/8/10/13/16/20/25/32/40/50/63A |
| Nā Polani | 3P |
| Ue (V) ka uila i helu ʻia | 400/415V |
| Alapine i helu ʻia | AC 50/60Hz |
| Ka mana kaapuni pōkole i helu ʻia ʻo Icn | 3000A/4500A/6000A |
| Uimp ka uila kū i ka impulse i helu ʻia | 4000V |
| Mahana ambient | -20℃~+40℃ |
| ʻAno o ka hoʻokuʻu koke ʻana | CD |
| Waihoʻoluʻu | Keʻokeʻo + ʻulaʻula |
| lawelawe | ʻOEM a me ODM |
Piʻo
Nā Polani
Pōmaikaʻi
1. Me ka liʻiliʻi a me ka liʻiliʻi, maʻalahi e hoʻouka
2. Hiʻona o ke au pōkole, ka hoʻouka nui ʻana, ka hiki ke haki kiʻekiʻe
3. hiki ke hāʻawi i ka palekana hilinaʻi e kūʻē i nā hewa uila, a ua hoʻāʻo ʻia e hoʻokō i nā kūlana palekana honua.
Noi
Hoʻohana nui ʻia nā huahana MCB i ke kūkulu ʻana, ka hale noho, nā noi ʻoihana, ka hoʻoili mana uila.
ʻO kekahi poʻe
Ka hoʻopili ʻana
4 pcs no kēlā me kēia pahu o loko, 60 pcs no kēlā me kēia pahu o waho.
Ana no kēlā me kēia pahu waho: 41 * 21.5 * 41.5 kenimika
Mākeke Nui
Hikina Waena, ʻApelika, ʻAsia Hema Hikina, ʻAmelika Hema, Mākeke Rusia.
No ke aha e koho ai iā mākou
Kelepona: +86 18066376807
E-mail: ellen.zheng@mutaiele.com













