CMTB1-63H 4P Kiʻekiʻe Wehe i ka Mana Mcb Miniature Circuit Breaker
Nā kikoʻī huahana
Hiki i ka mea haki kaapuni liʻiliʻi CMTB1-63 ke pale i ke au mai ke kaapuni pōkole a me ka overload, hiki ke hoʻohana ʻia ma ke ʻano he hoʻoili pinepine ʻole a me ka hoʻololi ʻana o ka ʻōnaehana mana. ʻO ka mea haki kaapuni liʻiliʻi kahi ʻāpana koʻikoʻi o kekahi ʻōnaehana uila, e hāʻawi ana i ka palekana hilinaʻi e kūʻē i nā pōpilikia uila a me ka hōʻoia ʻana i ka hana palekana a me ka pono o nā kaapuni uila a me nā hāmeʻa.
| Inoa huahana | MCB Mea Hoʻokaʻawale Kaapuni Liʻiliʻi |
| Kumu Hoʻohālike NO. | CMTB1-63 4P |
| Kūlana Maʻamau | IEC60898-1 |
| Palapala hōʻoia | CE |
| Kuhi ʻia i kēia manawa I loko (A) | 1/2/3/4/5/6/8/10/13/16/20/25/32/40/50/63A |
| Nā Polani | 4P |
| Ue (V) ka uila i helu ʻia | 400/415V |
| Alapine i helu ʻia | AC 50/60Hz |
| Ka mana kaapuni pōkole i helu ʻia ʻo Icn | 6000A |
| Uimp ka uila kū i ka impulse i helu ʻia | 4000V |
| Mahana ambient | -20℃~+40℃ |
| ʻAno o ka hoʻokuʻu koke ʻana | CD |
| Waihoʻoluʻu | keʻokeʻo a me ka hina |
| lawelawe | ʻOEM a me ODM |
Nā Polani
Noi
He ʻoihana nā mea haki kaapuni MCB Miniature a hoʻohana nui ʻia i ke kūkulu ʻana, ka hale noho, nā noi ʻoihana, ka hoʻoili mana uila.
Pōmaikaʻi
1. Palekana o nā kaapuni e kūʻē i ke au pōkole
2. Palekana o nā kaapuni e kūʻē i ke au overload
3.High breaking capacity
4. Hoʻolālā maikaʻi a maʻalahi hoʻi e hoʻouka
ʻO kekahi poʻe
Ka hoʻopili ʻana
3 pcs no kēlā me kēia pahu o loko, 60 pcs no kēlā me kēia pahu o waho.
Ana no kēlā me kēia pahu waho: 41 * 21.5 * 41.5 kenimika
Nīnau a me nā nīnau
Ua hōʻoia ʻo Mutai me nā palapala hōʻoia ʻōnaehana hoʻokele ISO 9001, ISO14001, a ua hala nā huahana i ka palapala hōʻoia CCC, CE, CB ... etc.
Mākeke Nui
Hoʻokipa ʻia nā huahana e nā mea kūʻai aku, ʻoi aku hoʻi ma ka Hikina Waena, ʻApelika, Hema Hikina ʻAsia, ʻAmelika Hema, Rusia Market.
1. Nā huahana nui: MCB, MCCB, ACB, RCBO, RCCB, ATS, Contactor... etc.
2. Hoʻopau ʻia ke kaulahao ʻoihana mai ka hana ʻana i nā ʻāpana a hiki i ka hoʻākoakoa ʻana o nā huahana, ka hoʻāʻo ʻana a ma lalo o ka mana maʻamau.
3.Me ISO 9001, nā palapala hōʻoia ʻōnaehana hoʻokele ISO14001, ua hōʻoia ʻia nā huahana e nā palapala hōʻoia honua CCC, CE, CB.
4.ʻO ka hui loea loea, hiki ke hāʻawi i ka lawelawe OEM a me ODM, hiki ke hāʻawi i ke kumukūʻai hoʻokūkū.
5. Ka manawa hoʻouna wikiwiki a me ka lawelawe maikaʻi ma hope o ke kūʻai aku.
Kelepona: +86 18066376807
E-mail: ellen.zheng@mutaiele.com













