ʻO CMTB1-63DC 1P 1A-63A DC MCB Miniature Circuit Breaker no ka PV solar
Nā kikoʻī huahana
Loaʻa i nā mea haki kaapuni liʻiliʻi CMTB1-63 DC MCB ka hana o ka pale ʻana i nā mīkini uila a me nā lako ukana ʻē aʻe mai ka hoʻouka nui ʻana a me nā pilikia kaapuni pōkole, hiki nō hoʻi ke pale i ka palekana o ke kaapuni. Hoʻohana ka hapa nui o nā DC MCB i kekahi mau ʻōnaehana au pololei e like me ka ikehu hou, ka PV solar, a me nā mea ʻē aʻe. ʻO ke ʻano o nā kūlana voltage o DC MCB mai DC 12V-1000V, a hiki i ke au i helu ʻia a hiki i ka 63A.
| Kūlana Maʻamau | IEC/EN 60947-2 |
| Kuhi ʻia i kēia manawa I loko (A) | 1/2/3/4/5/6/8/10/13/16/20/25/32/40/50/63A |
| Nā Polani | 1P |
| Ue (V) ka uila i helu ʻia | 250V |
| Alapine i helu ʻia | 50/60Hz |
| Ka mana kaapuni pōkole i helu ʻia ʻo Icn | 6000A |
| Mahana ambient | -20℃~+70℃ |
| ʻAno piʻo | C |
| Ke kēkelē haumia | 3 |
| Kiʻekiʻe | ≤ 2000m |
| Ka nui o ka hiki ke hoʻopili ʻia | 25 mika |
| Hoʻokomo ʻana | ʻAlanui DIN 35mm |
| ʻAno laina e hiki mai ana | Luna |
Pōmaikaʻi
1. E pale i ka hāmeʻa mai ke au pōkole a me ke au overload.
2. Ka Nui Paʻa: Ua hoʻolālā ʻia nā MCB DC e paʻa a mālama i ka wahi, e kūpono ai lākou no ka hoʻohana ʻana i nā panela uila liʻiliʻi a me nā lako.
3. Hoʻouka maʻalahi: Ua hoʻolālā ʻia nā DC MCB no ka hoʻouka maʻalahi a hiki ke kau ʻia ma nā ala DIN a i ʻole pololei ma luna o kahi panela.
Nā Polani
Noi
Hoʻohana nui ʻia ka mea haki kaapuni DC MCB Miniature i kekahi mau ʻōnaehana au pololei e like me ka ikehu hou, ka PV solar, a me nā mea ʻē aʻe.
ʻO kekahi poʻe
Ka hoʻopili ʻana
12 pcs no kēlā me kēia pahu o loko, 240 pcs no kēlā me kēia pahu o waho.
Ana no kēlā me kēia pahu waho: 41 * 21.5 * 41.5 kenimika
Nīnau a me nā nīnau
Me ISO 9001, nā palapala hōʻoia ʻōnaehana hoʻokele ISO14001, a ua hōʻoia ʻia nā huahana e nā palapala hōʻoia honua CCC, CE, CB.
Mākeke Nui
Ke nānā aku nei ʻo MUTAI Electric ma ka Hikina Waena, ʻApelika, ʻAsia Hema Hikina, ʻAmelika Hema, ka mākeke Rusia.
No ke aha e koho ai iā mākou
Kelepona: +86 18066376807
E-mail: ellen.zheng@mutaiele.com









