Mea Hoʻopau Kaapuni Liʻiliʻi MCB Solar CMTB1-63DC 3P DC
Nā kikoʻī huahana
Loaʻa nā mea hoʻopau kaapuni liʻiliʻi CMTB1-63 DC MCB i nā nui like ʻole a me nā helu, a hiki ke hoʻohana ʻia i nā ʻano hana like ʻole, me nā ʻōnaehana mana solar, nā ʻōnaehana kākoʻo pila, nā ʻōnaehana moana a me nā kaʻa, a me nā mīkini ʻoihana.
ʻO ke ʻano maʻamau o nā kūlana voltage o ka DC MCB mai DC 12V-1000V, a hiki i ke au i helu ʻia a hiki i ka 63A.
| Kūlana Maʻamau | IEC/EN 60947-2 |
| Kuhi ʻia i kēia manawa I loko (A) | 1A-63A |
| Nā Polani | 3 |
| Ue (V) ka uila i helu ʻia | 750V |
| Alapine i helu ʻia | 50/60Hz |
| Ka mana kaapuni pōkole i helu ʻia ʻo Icn | 6000A |
| Mahana ambient | -20℃~+70℃ |
| ʻAno piʻo | C |
| Ke kēkelē haumia | 3 |
| Kiʻekiʻe | ≤ 2000m |
| Ka nui o ka hiki ke hoʻopili ʻia | 25 mika |
| Hoʻokomo ʻana | ʻAlanui DIN 35mm |
| ʻAno laina e hiki mai ana | Luna |
Pōmaikaʻi
1. Palekana mai ka hoʻouka nui ʻana a me ke kaapuni pōkole
2. Nā ʻano hoʻohuli: He ʻokoʻa ke ʻano hoʻohuli o nā MCB DC i hoʻohālikelike ʻia me nā MCB AC ma muli o ke ʻano ʻokoʻa o ke anakahi DC.
3. Ka helu uila: Loaʻa i nā MCB DC kahi helu uila no nā kaapuni DC, maʻamau mai 12V a 1000V DC.
4. Hoʻopau ʻana i ke arc: Ua hoʻolālā ʻia nā DC MCB e hoʻopau i nā arc DC, kahi e hana ʻokoʻa ai ma mua o nā arc AC.
Nā Polani
Noi
Hoʻohana nui ʻia nā mea haki kaapuni DC MCB Miniature i kekahi mau ʻōnaehana o kēia manawa pololei, e like me ka ikehu hou, PV solar, nā mea kanu mana a me nā hale ʻoihana ... etc.
ʻO kekahi poʻe
Ka hoʻopili ʻana
4 pcs no kēlā me kēia pahu o loko, 80 pcs no kēlā me kēia pahu o waho.
Ana no kēlā me kēia pahu waho: 41 * 21.5 * 41.5 kenimika
Nīnau a me nā nīnau
Me ISO 9001, nā palapala hōʻoia ʻōnaehana hoʻokele ISO14001, ua hōʻoia ʻia nā huahana e nā palapala hōʻoia honua CCC, CE, CB.
Mākeke Nui
Ke nānā aku nei ʻo MUTAI Electric ma ka Hikina Waena, ʻApelika, ʻAsia Hema Hikina, ʻAmelika Hema, ka mākeke Rusia.
No ke aha e koho ai iā mākou
Kelepona: +86 18066376807
E-mail: ellen.zheng@mutaiele.com











