Mea Hoʻopau Kaapuni Liʻiliʻi MCB CMTB1-63DC 2P DC
Nā kikoʻī huahana
Hiki i ka mea haki kaapuni liʻiliʻi CMTB1-63 DC MCB ke pale i nā mīkini uila a me nā lako ukana ʻē aʻe mai ka overload a me nā pilikia kaapuni pōkole, a pale i ka palekana kaapuni. Hoʻohana ka hapa nui o ka DC MCB i kekahi mau ʻōnaehana au pololei e like me nā ʻōnaehana mana solar, nā ʻōnaehana kākoʻo pila, ka ikehu hou, a pēlā aku.
He hopena hilinaʻi a kūpono hoʻi ke kumukūʻai nā mea haki kaapuni liʻiliʻi DC no ka pale ʻana i nā kaapuni DC mai nā hewa uila, a ʻo ko lākou nui liʻiliʻi, ka wikiwiki o ka hoʻololi ʻana, a me ka hiki ke haki kiʻekiʻe e hoʻolilo iā lākou i koho kaulana i nā ʻano hana like ʻole.
ʻO ke ʻano maʻamau o nā kūlana voltage o ka DC MCB mai DC 12V-1000V, a hiki i ke au i helu ʻia a hiki i ka 63A.
| Kūlana Maʻamau | IEC/EN 60947-2 |
| Kuhi ʻia i kēia manawa I loko (A) | 1/2/3/4/5/6/8/10/13/16/20/25/32/40/50/63A |
| Nā Polani | 2P |
| Ue (V) ka uila i helu ʻia | 500V |
| Alapine i helu ʻia | 50/60Hz |
| Ka mana kaapuni pōkole i helu ʻia ʻo Icn | 6000A |
| Mahana ambient | -20℃~+70℃ |
| ʻAno piʻo | C |
| Ke kēkelē haumia | 3 |
| Kiʻekiʻe | ≤ 2000m |
| Ka nui o ka hiki ke hoʻopili ʻia | 25 mika |
| Hoʻokomo ʻana | ʻAlanui DIN 35mm |
| ʻAno laina e hiki mai ana | Luna |
Pōmaikaʻi
1. Ka Hoʻopaʻa wikiwiki ʻana: Ua hoʻolālā ʻia nā MCB DC e hoʻopaʻa koke i ka wā o kahi hewa uila, kahi e kōkua ai i ka pale ʻana i ka hōʻino ʻana i nā lako a me nā uwea.
2. Ka Mana Uhaki Kiʻekiʻe: Loaʻa nā DC MCB i nā ʻano mana uhaki like ʻole, ʻo ia hoʻi hiki iā lākou ke lawelawe i nā pae kiʻekiʻe o ke au me ka ʻole o ka hiolo ʻana.
3. Hana Hilinaʻi: Ua hoʻolālā ʻia nā DC MCB e hāʻawi i ka hana hilinaʻi a kūlike ma luna o ke ola lawelawe lōʻihi, kahi e kōkua ai i ka hōʻemi ʻana i nā kumukūʻai mālama a me nā hoʻololi.
4. Hoʻouka maʻalahi: Ua hoʻolālā ʻia nā DC MCB no ka hoʻouka maʻalahi a hiki ke kau ʻia ma nā ala DIN a i ʻole pololei ma luna o kahi panela.
Nā Polani
Noi
Hoʻohana nui ʻia nā DC MCB Miniature circuit breakers MCB i kekahi mau ʻōnaehana au pololei e like me ka ikehu hou, ka solar PV, a me nā mea ʻē aʻe.
ʻO kekahi poʻe
Ka hoʻopili ʻana
6 pcs no kēlā me kēia pahu o loko, 120 pcs no kēlā me kēia pahu o waho.
Ana no kēlā me kēia pahu waho: 41 * 21.5 * 41.5 kenimika
Nīnau a me nā nīnau
Me ISO 9001, nā palapala hōʻoia ʻōnaehana hoʻokele ISO14001, ua hōʻoia ʻia nā huahana e nā palapala hōʻoia honua CCC, CE, CB.
Mākeke Nui
Ke nānā aku nei ʻo MUTAI Electric ma ka Hikina Waena, ʻApelika, ʻAsia Hema Hikina, ʻAmelika Hema, ka mākeke Rusia.
No ke aha e koho ai iā mākou
1. Me ka ʻoi aku o 10 mau makahiki o ka ʻike o ka hana ʻana i nā huahana o MCB, MCCB, ACB, RCBO, RCCB, ATS, Contactor... etc.
2. Hoʻopau ʻia ke kaulahao ʻoihana mai ka hana ʻana i nā ʻāpana a hiki i ka hoʻākoakoa ʻana o nā huahana, ka hoʻāʻo ʻana a ma lalo o ka mana maʻamau.
3.Me ISO 9001, nā palapala hōʻoia ʻōnaehana hoʻokele ISO14001, ua hōʻoia ʻia nā huahana e nā palapala hōʻoia honua CCC, CE, CB.
4.ʻO ka hui loea loea, hiki ke hāʻawi i ka lawelawe OEM a me ODM, hiki ke hāʻawi i ke kumukūʻai hoʻokūkū.
5. Ka manawa hoʻouna wikiwiki a me ka lawelawe maikaʻi ma hope o ke kūʻai aku.
Kelepona: +86 18066376807
E-mail: ellen.zheng@mutaiele.com










