Mea Hoʻopau Kaapuni Liʻiliʻi MCB Solar CMTB1-63DC 4P DC
Nā kikoʻī huahana
Hiki i ka mea haki kaapuni liʻiliʻi CMTB1-63 DC MCB ke pale i nā mīkini uila a me nā lako ukana ʻē aʻe mai ka hoʻouka nui ʻana a me nā pilikia kaapuni pōkole, a pale i ka palekana o ke kaapuni. Hoʻohana ka hapa nui o ka DC MCB i kekahi mau ʻōnaehana au pololei e like me ka ikehu hou, ka PV solar, a me nā mea ʻē aʻe. ʻO ke ʻano maʻamau o nā kūlana voltage o ka DC MCB mai DC 12V-1000V, a hiki i ke au i helu ʻia a hiki i ka 63A.
| Kūlana Maʻamau | IEC/EN 60947-2 |
| Kuhi ʻia i kēia manawa I loko (A) | 1A - 63A |
| Nā Polani | 4P |
| Ue (V) ka uila i helu ʻia | 1000V |
| Alapine i helu ʻia | 50/60Hz |
| Ka mana kaapuni pōkole i helu ʻia ʻo Icn | 6000A |
| Mahana ambient | -20℃~+70℃ |
| ʻAno piʻo | C |
| Ke kēkelē haumia | 3 |
| Kiʻekiʻe | ≤ 2000m |
| Ka nui o ka hiki ke hoʻopili ʻia | 25 mika |
| Hoʻokomo ʻana | ʻAlanui DIN 35mm |
| ʻAno laina e hiki mai ana | Luna |
Pōmaikaʻi
1. Palekana o nā kaapuni e kūʻē i ke au pōkole
2. Palekana o nā kaapuni e kūʻē i ke au overload
3.High breaking capacity
4. Hoʻolālā maikaʻi a maʻalahi hoʻi e hoʻouka
Nā Polani
Noi
Hoʻohana nui ʻia nā DC MCB Miniature circuit breakers MCB i kekahi mau ʻōnaehana au pololei e like me ka ikehu hou, ka solar PV, a me nā mea ʻē aʻe.
ʻO kekahi poʻe
Ka hoʻopili ʻana
3 pcs no kēlā me kēia pahu o loko, 60 pcs no kēlā me kēia pahu o waho.
Ana no kēlā me kēia pahu waho: 41 * 21.5 * 41.5 kenimika
Nīnau a me nā nīnau
Me ISO 9001, nā palapala hōʻoia ʻōnaehana hoʻokele ISO14001, ua hōʻoia ʻia nā huahana e nā palapala hōʻoia honua CCC, CE, CB.
Mākeke Nui
Ke nānā aku nei ʻo MUTAI Electric ma ka Hikina Waena, ʻApelika, ʻAsia Hema Hikina, ʻAmelika Hema, ka mākeke Rusia.
No ke aha e koho ai iā mākou
Kelepona: +86 18066376807
E-mail: ellen.zheng@mutaiele.com








